Kullanım Şartları

 

KULLANIM ŞARTLARI

 

www.eldivenmarket.net web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Web sitesinin sahibi N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. A.Ş. olup, (Bundan böyle “N VE H MEDİKAL” olarak anılacaktır.) site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf, mülkiyet yetkisi N VE H MEDİKAL’e aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

 

Bu KULLANIM KOŞULLARININ BELİRTİLDİĞİ metinde; www.eldivenmarket.net web sitesi "SİTE", bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapan, ürün satın alan ve sair kişiler ise "KULLANICI" olarak adlandırılmıştır.

 

 • N VE H MEDİKAL ’in sahibi olduğu eldivenmarket.net sitesinin kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir. www.eldivenmarket.net’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uymayı ve uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi mülkiyet hakkı N VE H MEDİKAL’e ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
 • N VE H MEDİKAL, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.
 • Sitenin Gizlilik ve kullanım şartlarını 'nı, üyelik sözleşmesini, gizlilik sözleşmesini web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
 • İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Bakırköy Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.
 • N VE H MEDİKAL, web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. N VE H MEDİKAL web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin/ürünün güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve N VE H MEDİKAL’in WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
 • Site Sahibi işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

N VE H MEDİKAL, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Gizlilik sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ile satış sözleşmesinde ayrıntılı olarak sorumluluk kabul edilemeyen haller belirtilmiş olup, siteye giriş ile her kişi bu sözleşmeleri okumuş ve hükümlerini kabul etmiş sayılır.

 

 • Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, Site sahibi N VE H MEDİKAL link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Kullanım koşulları sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait kullanım koşulları, Gizlilik Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi metinlerini bularak okumanız önerilir. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. 
 • Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Web Sitesi’nin sahibi N VE H MEDİKAL bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu N VE H MEDİKAL’in   yada  N VE H MEDİKAL’in lisans aldığı kuruluşların veya şirketin  mülkiyetindedir. N VE H MEDİKAL’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

 • Sorumluluğun Sınırlandırılması

N VE H MEDİKAL, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. N VE H MEDİKAL, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile N VE H MEDİKAL’in kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

 • Web sitesi genel olarak herkesin kullanımına açıktır. Ancak siteden 18 yaşından küçükler alışveriş yapamaz. Kullanıcının siteye giriş ve üyeliği sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Kullanıcının doğru bilgi vermemesi ya da bilgilerini güncellememesinden kaynaklanan zarar ziyan, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir. Bu hususlarda site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklenemeyeceğini kullanıcı kabul eder.
 • Kayıtlı bilgiler YASAL DÜZENLEMELERİN ÖNGÖRDÜĞÜ SORUMLULUKLAR ÇERÇEVESİNDE ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Site gizlilik sözleşmesinde ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Siteye giriş yapan her kişi gizlilik sözleşmesini de okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen okuyunuz.
 • eldivenmarket.net üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.eldivenmarket.net mümkün olan tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikasıile korunmaktadır.

 

 

 

 

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.eldivenmarket.net ‘da üye güvenliğini üst seviyede tutmak adına 3D Secure Güvenlik Uygulaması kullanılmaktadır ve gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.

 

www.eldivenmarket.net tarafından toplanan bilgiler (kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri hariç) genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri ise hiçbir şekilde sitede kayıt altına alınmamaktadır. www.eldivenmarket.net sitesi, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü mümkün olan endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda herhangi bir garanti vermemektedir.

 

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir. Yetkisiz kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğan zarar www.eldivenmarket.net 'un sorumluluğunda değildir.

 • İş bu site "KULLANIM ŞARTLARINI" okuyan her kişi, aynı zamanda  "GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır
 • Şayet kullanıcı, siteye üye olmak ve alışveriş yapmak isterse, bu halde ""KULLANIM ŞARTLARINI","GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni,"ÜYELİK SÖZLEŞMESİ","ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNU""SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ" de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

Bu sitenin kullanım şartları ile getirilen hükümler yukarıda belirtilen ve sitede yer alan diğer sözleşmelerin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

GARANTİ VERİLMEMESİ/ SORUMLULUK SINIRLAMASI

N VE H MEDİKAL sitede yer alan bilgilerin doğru ve güvenilir olmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Bununla birlikte N VE H MEDİKAL ya da Site sunucusu bünyesinde bazen teknik hatalar meydana gelebilir. Bu nedenle, N VE H MEDİKAL, ilgili kanunların imkan verdiği azami dereceye kadar, Sitedeki özelliklerin, N VE H MEDİKAL içeriğinin (aşağıda tanımlanmıştır), Sunulan İçeriğin (aşağıda tanımlanmıştır) veya Sitedeki başka bir özelliğin güvenilirliği hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktadır. Bu materyallere ve/veya sistemlere güvenmeniz nedeniyle ortaya çıkabilecek riskler münhasıran şahsınıza aittir. N VE H MEDİKAL, üçüncü şahıslar tarafından Sunulan İçerik üzerinde kontrole sahip değildir. N VE H MEDİKAL, Sunulan İçerik olarak gösterilebilecek veya kullanıcıların başka yollarla sunabileceği bilgilerden, verilerden, metinlerden veya diğer materyallerden sorumlu değildir, Sunulan İçerikte yer alan görüşler N VE H MEDİKAL’in görüşlerini kesinlikle yansıtmamaktadır. Sunulan İçerik yayınlanmadan önce N VE H MEDİKAL tarafından zorunlu olarak bir incelemeden geçirilmemektedir ve N VE H MEDİKAL Sunulan İçerik hakkında veya Sunulan İçeriğin doğruluğu ve güvenilirliliği hakkında açık veya zımni bir garanti vermemektedir. N VE H MEDİKAL, İçeriğin veya Sunulan İçeriğin Sitede saklanacağı süreye dair herhangi bir beyan vermemektedir. Sitenin teknik altyapısına, içeriğine, Site kullanıcılarının bilgisayarlarına zarar veren ya da verme potansiyeli bulunan bilgi, yazılım, virüs, program ya da Site içeriği ve Sitenin belirgin amacıyla bağdaşmayan her türlü içerik (örneğin hakaret, şiddet, ırkçılık, siyaset ve benzeri içerikler) tespit edilmeleri halinde Site içeriğinden silinir. N VE H MEDİKAL ticarete elverişlilik veya belirli bir amaca uygunluk dahil olmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteyle ilgili herhangi bir konuda açık veya zımni hiçbir garanti vermez. N VE H MEDİKAL Sitenin kullanılmasından kaynaklanan zararlardan (virüsler, ihmaller, yanlış beyanlar gibi nedenlerle oluşan) sorumlu değildir. SİTE “OLDUĞU GİBİ, MEVCUT ŞEKLİYLE” SUNULMAKTADIR. SİTE VEYA SİTEDE YER ALAN HERHANGİ BİR BİLGİ VEYA YAZILIM İLE İLGİLİ OLARAK, TİCARETE ELVERİŞLİLİK VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK KONUSUNDA VERİLEBİLECEK GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN AÇIK VEYA ZIMNİ BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. N VE H MEDİKAL SİTENİN KULLANILMASINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN, İLGİLİ MEVZUATIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, HİÇBİR ŞART VE KOŞULDA SORUMLU OLMAYACAKTIR. N VE H MEDİKAL, SİTE İLE İLGİLİ OLARAK HATALARDAN, İHMALLERDEN, KESİNTİLERDEN, DOSYALARIN SİLİNMESİNDEN, ÇALIŞMA VEYA İLETİM KUSURLARINDAN, EKSİKLİKLERİNDEN VEYA GECİKMELERİNDEN VEYA DOĞAL AFETLER, İLETİŞİM HATLARINDA BOZUKLUK, HIRSIZLIK, TAHRİBAT VEYA SİTENİN KAYITLARINA, PROGRAMLARINA VEYA SERVİSLERİNE İZİNSİZ ERİŞİM DAHİL OLMAK ÜZERE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, N VE H MEDİKAL’in MAKUL KONTROLÜNÜN DIŞINDA KALAN OLAYLAR OLSUN VEYA OLMASIN, SİTEDEN VEYA SİTE’NİN NEDEN OLDUĞU ARIZADAN KAYNAKLANAN ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

 

N VE H MEDİKAL İLE İLETİŞİM

Sitemizin belirli bölümlerinde, size, örneğin ürünlerimiz hakkındaki e-posta duyuruları ve haber bültenleri gibi servislere üye olmak, belirli bir çekilişe veya yarışmaya kaydolmak veya sohbet odaları ve mesaj panoları gibi interaktif forumlarımıza katılmak için elektronik postayla bizimle bağlantı kurma imkanı verilebilir. İletişim alanı, Site kullanıcılarımızın merak ettiği hususlarda bizimle temasa geçmesi için tasarlanmıştır, talep etmediğimiz fikirlerin sunulması için kullanılamaz. Şirket politikası, harici taraflardan gelen talep edilmemiş bu fikirleri, konseptleri, teknikleri, prosedürleri, yöntemleri, sistemleri, tasarımları, planları, çizelgeleri veya benzer materyalleri kabul etmeme yönündedir. Siteye girmek suretiyle, bize herhangi bir şekilde ve herhangi bir nedenle ilettiğiniz bir materyalin, fikrin veya diğer mesajın gizli veya özel muamelesi görmeyeceğini kabul etmektesiniz. N VE H MEDİKAL’in politikası talep edilmemiş fikirleri, konseptleri, teknikleri, prosedürleri, yöntemleri, sistemleri, tasarımları, planları, çizelgeleri veya benzer materyalleri kabul etmeme ve iade etme yönündedir. Buna rağmen söz konusu materyalleri gönderdiğiniz takdirde, ortaya koyabileceğiniz herhangi bir fikir üzerinde hiçbir mülkiyet hakkına sahip olmadığınızı anlamakta ve sunabileceğiniz herhangi bir materyal dolayısıyla sahip olabileceği tüm dava ve talep haklarından açıkça feragat etmektesiniz.

 

 

SUNULAN İÇERİK

Sitemizin bazı bölümlerinde metin, dosya, görüntü, resim, video, ses, müzik parçası, yazılı eser, ilan metni ve diğer materyalleri ve içerikleri (“Sunulan İçerik”) sunmanıza imkan verilebilir. Hesabınız üzerinde hiçbir mülkiyet hakkına veya Siteye veya Sitedeki özelliklere başka bir şekilde erişim hakkına sahip değilsiniz, ve N VE H MEDİKAL, işbu Koşulları ve kanunları ihlal etmiş olduğunuzu düşünüyorsa veya herhangi bir gerekçe göstermeden, önceden haber vererek veya vermeksizin herhangi bir anda Sunulan İçerikleri silebilir. Siteden kaldırılan bir bilgi nedeniyle hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir, Siteye veya bir kullanıcı hesabına erişimi daimi olarak kısıtlama ya da kaldırma hakkını saklı tutar. Sunulan İçeriklerin Site üzerinde veya aracılığıyla duyurulması, gösterilmesi, yayınlanması veya başka yollarla sunulması, herhangi bir şekilde ve nedenle ilettiğiniz bir materyalin veya diğer mesajların gizli veya özel olarak değerlendirilmeyeceğini anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca, N VE H MEDİKAL’e ilettiğiniz bir konseptin, tekniğin, prosedürün, yöntemin, sistemin, videonun, senaryonun, müziğin, fotoğrafın, tasarımın, planın, çizelgenin veya diğer materyallerin N VE H MEDİKAL tarafından, aşağıdaki şartlara bağlı olarak her yerde, her zaman ve herhangi bir nedenle kullanılabileceğini kabul ve tasdik ediyorsunuz:

Sunulan İçeriği kullanmak, değiştirmek, alenen icra etmek, kamuya göstermek, çoğaltmak ve dağıtmak amaçlarına yönelik sınırlı, münhasır olmayan, kendisi için alt lisans verilebilir, dünya çapında geçerli, ücreti tamamen ödenmiş, telifsiz bir lisansı N VE H MEDİKAL’e vermektesiniz. Bu lisans herhangi bir Sunulan İçeriği barındırma, dizinleme, önbelleğe alma, dağıtma ve etiketleme hakkının yanı sıra diğer kullanıcılar dahil üçüncü şahıslara, Sunulan İçeriğe ilişkin, bu İçeriği cep telefonları, video veya müzik yazılımları ve bilgisayar programları gibi diğer platformlarda kullanmak üzere alt lisans verme hakkını içermektedir.

Sitede gösterdiğiniz, yayınladığınız veya ilan ettiğiniz Sunulan İçeriğin size ait olduğunu ve ayrıca, işbu belgede açıklanan lisansı verme hakkına sahip olduğunuzu ve söz konusu Sunulan İçeriğin gösterilmesi, yayınlanması veya ilan edilmesi ve Sunulan İçeriğin bizim tarafımızdan kullanılması neticesinde herhangi bir kişinin veya kuruluşun gizlilik haklarının, reklam haklarının, telif haklarının, marka haklarının, sözleşme yapma haklarının veya diğer fikri mülkiyet haklarının veya başka haklarının ihlal edilmediğine ve edilmeyeceğine dair beyan ve garanti vermektesiniz. Sitede gösterdiğiniz, yayınladığınız veya ilan ettiğiniz herhangi bir Sunulan İçerik sebebiyle herhangi bir kişiye borçlu olunan tüm telif ücretlerini, bedelleri ve diğer meblağları ödemeyi kabul etmektesiniz. Sunulan İçeriği yüklerken ayrıca aşağıdaki yayın kurallarına tabi olacaksınız:

N VE H MEDİKAL’in kendi takdiriyle kanuna aykırı, zararlı, haksız, hakaret içeren, iftira niteliğinde, hakaret niteliğinde, müstehcen, başkasının mahremiyetine tecavüz edici, tehditkar, taciz edici, kötüleyici, nefret uyandıran, ırkçı, rahatsız edici, pornografik, şiddet içeren veya diğer açılardan sakıncalı veya uygunsuz olduğunu tespit ettiği bir içerik yayınlayamazsınız.

Herhangi bir kişinin şahsi bilgilerini içeren, başka bir kişinin veya kuruluşun mahremiyetine tecavüz eden bir içeriği veya bir sözleşme uyarınca özel veya gizli tutma yükümlülüğü taşıdığınız hiçbir şeyi yayınlayamazsınız. Ayrıca, başka bir kişiyle veya kurumla kurmuş olabileceğiniz ilişki hakkında yalan beyanda bulunmamayı veya başkaları hakkında iftira veya hakaret içeren veya bir üçüncü şahsın herhangi bir telif hakkını, markasını, patentini, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet hakkını ihlal eder mahiyetteki bir içeriği yayınlamamayı da kabul ediyorsunuz.

Bir ürünün veya hizmetin reklamının yapıldığı, bir ürünün veya hizmetin satışa sunulduğu veya Site ziyaretçilerini bir ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi alabilecekleri bir bağlantıya yönlendiren içerikler dahil olmak üzere herhangi bir ticari teklife yer veren bir içeriği yayınlayamazsınız.

Herhangi bir yazılım, dosya veya başka sitelere yönlendiren bağlantı yayınlayamazsınız ve Sitenin veya Sitedeki özelliklerin çalışmasını olumsuz etkileyebilecek virüsleri, bozuk dosyaları veya diğer benzer yazılımları veya programları barındıran herhangi bir içeriği yayınlayamazsınız. N VE H MEDİKAL yazılı olarak açıkça izin vermedikçe, N VE H MEDİKAL tarafından size verilen ya da Sunulan İçeriğe gömülü olan bir spesifikasyonu, teknolojiyi veya uygulama kodunu hiçbir surette değiştiremezsiniz.

Şifrenizi veya diğer erişim bilgilerini başka bir kişiyle ister geçici ister sürekli olsun hiçbir şekilde paylaşamazsınız veya o kişiye devredemezsiniz. Sitede oluşturmanıza izin verilmiş bir hesabın kullanımına ve şifrenizin gizli tutulmasına ilişkin sorumluluk münhasıran size aittir. N VE H MEDİKAL, Siteyi veya Site içerisinde yer alan materyalleri her zaman kontrol etmemektedir. Sitedeki bir içeriğin bu Koşulları ihlal ettiğini düşünüyorsanız “Bize Ulaşın” sayfasından bize mesaj atmanızı rica ederiz. Yukarıdaki koşullar N VE H MEDİKAL’e sunabileceğiniz herhangi bir fikir veya koruma altında olmayan diğer bilgiler için geçerli olmayacaktır, bu fikirler yukarıdaki “N VE H MEDİKAL İle İletişim” bölümüne tabi olacaktır.

 

SİTEYE ERİŞİM

 1. N VE H MEDİKAL, Kullanım Koşullarında açıklandığı üzere Siteyi kullanmanız için size bir izin vermektedir, ancak: (i) Siteyi izin verildiği şekilde yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz; (ii) N VE H MEDİKAL’in önceden yazılı iznini almaksızın Sitenin herhangi bir bölümünü ya da tamamını herhangi bir ortamda kopyalayamaz ya da yayamazsınız ve (iii) bunların dışında, işbu Kullanım Koşullarına riayet etmek zorundasınız.
 2. Sitenin bazı özelliklerine erişmek için bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Başkasının hesabını hiçbir şekilde izinsiz olarak kullanamazsınız. Hesabınızı oluştururken vereceğiniz bilgiler tam ve doğru olmalıdır. Hesabınız üzerinde yapılan işlemlerden sadece siz sorumlusunuz ve hesap şifrenizin güvenliğini sağlamak zorundasınız. Hesabınızdaki bir güvenlik ihlalini veya izinsiz kullanımı N VE H MEDİKAL’e derhal bildirmeniz gerekmektedir. N VE H MEDİKAL hesabınızın izinsiz kullanılmasından doğabilecek zararlardan sorumlu olmasa da, bu izinsiz kullanım sonucunda N VE H MEDİKAL’in veya başka kişilerin uğrayabileceği zararlardan siz sorumlu olabilirsiniz.
 3. “Robot”, “örümcek ağ/spider”, “çevrim dışı okuyucu” vb. dahil olmak üzere fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, N VE H MEDİKAL sunucularına bir insanın mantıken, belirli bir süre içerisinde, standart bir ağ tarayıcısı kullanarak gönderebileceğinden daha çok sayıda istek göndererek erişim sağlayan otomatikleştirilmiş herhangi bir sistemi kullanmamayı veya çalıştırmamayı kabul ediyorsunuz. Yukarıdaki cümleye bakılmaksızın, N VE H MEDİKAL, arama motorlarının (örn. Google) operatörlerine, söz konusu materyallerle ilgili önbellek veya arşiv oluşturma amacına yönelik olmamak kaydıyla ve sadece o materyallerin internette hakkında arama yapılabilecek, halka açık dizinlerini oluşturmak amacıyla Siteden materyal kopyalamak için örümcek ağları kullanma iznini vermektedir. N VE H MEDİKAL bu istisnaları genel olarak veya belirli durumlarda iptal etme hakkını saklı tutar. Siteden, hesap isimleri dahil olmak üzere kişileri tanımlamak için kullanılabilecek kimlik bilgilerini derlemeyeceğinizi veya saklamayacağınızı ve Sitenin sağladığı iletişim sistemlerini ticari taleplerde bulunmak amacıyla kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Sitenin herhangi bir kullanıcısına ait Sunulan İçerikle ilgili olarak, o kullanıcıya, ticari amaçla teklifte bulunmamayı kabul etmektesiniz.

 

TAZMİN ETME

Koşulları ihlal etmeniz neticesinde veya Sunulan İçeriğin kullanılmasından kaynaklanan ihlaller neticesinde ortaya çıkan hak ve dava talepleri, zararlar ve masraflar (avukat ücretleri dahil) karşısında N VE H MEDİKAL’i, onun ana şirketlerini, bağlı ortaklıklarını, yöneticilerini, çalışanlarını ve Site yüklenicilerini ve bunların yöneticilerini, personelini ve temsilcilerini ayrı ayrı tazmin etmeyi ve beri kılmayı kabul ediyorsunuz.

 

HİPER BAĞLANTILAR

N VE H MEDİKAL Sitesinde, N VE H MEDİKAL tarafından işletilmeyen veya N VE H MEDİKAL ile ilgili olmayan sitelere yönlendiren bağlantılar yer alabilir. Hiper metin bağlantıları kullanıcılara yönelik bir hizmet olarak verilmektedir; bu bağlantılar, Site veya N VE H MEDİKAL tarafından finanse edilmemektedir veya Siteyle veya N VE H MEDİKAL ile ilişkisi yoktur. N VE H MEDİKAL, kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan internet sitelerini incelememiştir ve başka bir sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Kullanıcı bu bağlantılara risk kendisine ait olmak üzere girecektir. N VE H MEDİKAL söz konusu bağlantıların içeriği, tamlığı veya doğruluğu hakkında veya kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan internet sitelerinin içeriği, tamlığı veya doğruluğu hakkında hiçbir beyan veya teminat vermemektedir. Ayrıca N VE H MEDİKAL kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan, üçüncü şahıslara ait internet sitelerini zımnen onaylamamaktadır.

 

ÜYELİK VE SİPARİŞ

N VE H MEDİKAL, kullanıcılarına (üyelerine) internet ortamında, mobil telefonlarda veya benzer platformlarda geliştirilebilen uygulamalar vasıtasıyla ürün siparişi verme imkanı ve benzeri hizmetler sunabilir.

N VE H MEDİKAL, üyelik ve sipariş ile ilgili gönderilecek e-postaların kullanıcıların istenmeyen e-posta/spam kutusuna düşmesinden ve bu nedenle sipariş ile ilgili doğabilecek sorunlarından sorumlu değildir.

N VE H MEDİKAL, kullanıcılarının Site üzerindeki hareketlerini kaydetme hakkına sahiptir. N VE H MEDİKAL, kullanıcılarının kişisel bilgilerini, ilgili kullanıcının önceden onayını almak kaydıyla, daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ya da Site’nin kullanımını kullanıcılarının tercihlerine göre ayarlamak amacıyla yapılacak çalışmalarda kullanabilir.

N VE H MEDİKAL, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti ya üyelik hakkını önceden haber vermeksizin değiştirme, durdurma ya da sonlandırma hakkını haizdir.

 

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİLER VE KİŞİSEL VERİLER

www.eldivenmarket.net ADRESİNDEKİ N VE H MEDİKAL WEB SİTESİNE ÜYE OLURKEN “E-POSTA İLE BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM” VE/VEYA “SMS İLE BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM” SEÇENEKLERİNİ SEÇMİŞ OLAN ÜYELER SÖZ KONUSU ÜYELİK FORMUNDA VERMİŞ OLDUKLARI BİLGİLERİN, N VE H MEDİKAL TARAFINDAN HER TÜRLÜ TANITIM, PROMOSYON, SATIŞ, PAZARLAMA VE ÜYELİK UYGULAMALARI VE SAİR TİCARİ İLETİŞİMLER VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN KAYDEDİLMESİNE, MUHAFAZASINA, KULLANILMASINA, GÜNCELLENMESİNE VE TİCARİ İLETİŞİM GÖNDERİLMESİ HUSUSUNDA HİZMET VEREN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE BU AMAÇLA SINIRLI OLMAK ÜZERE İLETİLMESİNE VE KENDİLERİ İLE SMS, ANLIK BİLDİRİM, E-POSTA, ARAMA VE BENZERİ YÖNTEMLERLE TİCARİ VE SAİR ELEKTRONİK İLETİŞİME GEÇİLMESİNE ONAY VERMEKTEDİRLER. ÜYELER, İLETİŞİMLERİMİZDE DE BELİRTECEĞİMİZ ÜZERE, KENDİLERİNE YAPILAN BİLDİRİMLERİ HİÇBİR GEREKÇE GÖSTERMEKSİZİN İSTEDİKLERİ ZAMAN SONA ERDİREBİLİRLER.

KULLANICILAR, www.eldivenmarket.net ADRESİNDEKİ N VE H MEDİKAL WEB SİTESİNE ÜYE OLURKEN ÜYELİK FORMUNDA VERMİŞ OLDUKLARI BİLGİLERİN, HİZMETLERİN SUNUMU İÇİN DEPOLANMASINA, KAYDEDİLMESİNE, MUHAFAZASINA, KULLANILMASINA, GÜNCELLENMESİNE VE BAŞKACA ŞEKİLDE İŞLENMESİNE ONAY VERİR.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİ PAYLAŞMIŞ OLAN KULLANICILARIN 6698 SAYILI KANUN KAPSAMINDA AŞAĞIDAKİ HAKLARI MEVCUTTUR:

(i) Gerektiğinde N VE H MEDİKAL’e başvurarak kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme,

(ii) İşlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

(iii) İşlenme amacını ve bu amaca uygun işlenip işlenmediğini öğrenme,

(iv) Kişisel verilerin yurt içinde ya da yurt dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme,

(v) Kişisel verilerin eksik ya da yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, 6698 Sayılı Kanun’un 7. maddesinde yer alan şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini ya da yok edilmesini isteme,

(vi) Yapılan düzeltme, silme ya da yok etme işlemlerinin kişisel verilerin paylaşıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep etme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhime ortaya çıkabilecek sonuçlara itiraz etme,

(vii) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi dolayısıyla zarar uğraması halinde bu zararı talep etme.

 

 

 

MUHTELİF HÜKÜMLER

İşbu Koşullar N VE H MEDİKAL ile mutabık kaldığınız tüm hususları kapsamaktadır ve N VE H MEDİKAL Sitesinin sizin tarafınızdan kullanılmasını düzenlemektedir; Koşullar, N VE H MEDİKAL ile, N VE H MEDİKAL’in Sitesi konusunda elektronik ortamda, sözlü veya yazılı olarak daha önce veya işbu Koşullar ile aynı anda yapmış olduğunuz tüm haberleşmeleri ve teklifleri geçersiz kılarak onların yerine geçmektedir. Gerek siz gerekse N VE H MEDİKAL, aranızda hiçbir ortaklığın kurulmadığını ve birbirinizi borç altına sokma veya ilzam etme hakkına veya yetkisine sahip olmadığınızı kabul ve tasdik ediyorsunuz N VE H MEDİKAL’in işbu Koşullardaki herhangi bir hakkı veya hükmü kullanmaması veya uygulamaması o haktan veya hükümden feragat edilmesi sonucunu yaratmayacaktır. Koşulların bir hükmünün uygulanamaz olduğu tespit edilirse, ilgili hüküm en yakın ve mevzuat tarafından uygulanabilir bir hükümle değiştirecek, Koşulların varlığı ve bütünlüğü bozulmaksızın devam edecektir. Koşulların herhangi bir hükmünün kanuna aykırı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olması durumunda, o hükmün işbu Koşullardan ayrılabilir olduğu farz edilecektir ve o hüküm, geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Koşullar Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir.

İşbu Koşullar, siz ve N VE H MEDİKAL arasında akdedilmiş bağlayıcı bir sözleşme teşkil etmektedir ve Siteyi kullanmak suretiyle işbu Koşulları kabul etmiş olursunuz. İşbu Koşullar, Sitenin ve Sitedeki özelliklerin kullanılmasına ilişkin olarak N VE H MEDİKAL ile mutabık kaldığınız tüm hususları kapsamaktadır.